Pozdrawiamy w Imię Jezusa!

Zapraszamy na spotkanie z wydawcami literatury chrześcijańskiej ze Stanów Zjednoczonych i Europy, by wspólnie uwielbiać Pana oraz wziąć udział w spotkaniach dotyczących praw własności intelektualnej i warunków licencjonowania, a także w całodniowym szkoleniu, od 16 do 18 kwietnia w Benzcur Hotel w Budapeszcie na Węgrzech.

We współpracy z wydawnictwem CLC International, CBA jest gospodarzem czwartych corocznych targów MarketSquare Europe, uprzednio znanych jako MarketSquare Budapest. Z każdym rokiem impreza ta zyskuje na rozmachu, oraz jest wzbogacana o nowe punkty programu, których celem jest wspomaganie rozwoju wydawnictw literatury chrześcijańskiej wspierających służbę i ewangelizację.

Podczas bezpłatnego bankietu odbywającego się we wtorek wieczorem będzie czas na wspólne uwielbienie, wymianę najnowszych informacji o wydawanych publikacjach, a także nawiązanie kontaktów towarzyskich i zawodowych. Tematem wiodącym całodniowego szkolenia będzie marketing i kontraktowanie.

Koszt imprezy, bezpłatnej da członków CBA, wynosi €20 dla osób nie będących członkami. W kwocie rejestracji zawiera się posiłek podczas darmowego bankietu we wtorek, całodniowe szkolenie, oraz dwa dni poświęcone na negocjacje w zakresie praw własności intelektualnej i warunków licencjonowania.

Wszystkie powyższe wydarzenia będą miały miejsce w Benczur Hotel. Koszt rejestracji nie obejmuje zakwaterowania. Szczegóły na temat hotelu znajdują się tutaj.

Więcej informacji oraz rejestracja: MarketSquare Europe.

Do zobaczenia na spotkaniu!

Błogosławię,

Curtis Riskey
Prezydent CBA